MENÜ
ANA SAYFA
Pencereyi Kapat
İBB Gençlik Ofisi açtı - Atölye BİA
Gençlik
28 Şubat 2020
Gençlik
28 Şubat 2020

İBB Gençlik Ofisi açtı

Okuma Süresi: < 1 dk
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından gençlerin kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için açılan Gençlik Ofisi, gençlerin yeni buluşma alanına dönüştü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından gençlerin kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için, Marmaray’ın Cağaloğlu çıkışında ve İstanbul Valiliği’nin karşısında  açılan Gençlik Ofisi, gençlerin yeni buluşma alanı oldu.

İBB Gençlik Ofisi açtı - Atölye BİA

Cağaloğlu’nda bulunan Gençlik Ofisi, gençlerin kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitim programları sunuyor.

Girişimcilik başta olmak üzere; fotoğrafçılık, finans, diksiyon, ingilizce ve finansal okuryazarlık alanlarında eğitim programları başlattı. Bunun yanında, dinlenme alanları, kitap kafe, çamaşırhane ve oyun alanları, genç misafirlerine hem dinlenme hem de sosyalleşme imkanı veriyor.

Tüm hizmetler ücretsiz

Üniversite öğrencilerin geçiş yolu üzerinde yer alan İBB Gençlik Ofisi; öğrencilere sosyalleşme alanı sunmanın yanında, dinlenme alanı, çamaşırhane, dijital alan ve atölye imkanları sunuyor. Uzman kadrosu ile, proje yazma ve yönetme, kişisel gelişim, beden dili, etkili iletişim teknikleri gibi birçok alanda danışmanlık hizmeti veriyor. Ofis, bu yıl Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ardından, üniversite tercihi yapacak öğrencilere rehberlik desteği de sağlayacak.

İBB Gençlik Ofisi’nin gençlere verdiği tüm hizmetler ücretsiz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde yüksek lisans yapıyor. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Atölye BİA 1-8 Ekim 2018 “Yargı Haberciliği”, 10-12 Nisan 2019 “Haber Fotoğrafçılığı” ve 24-28 Şubat 2020 “Uygulamalı Haber Atölyesi” katılımcısı.