MENÜ
ANA SAYFA
Pencereyi Kapat
Atölye BİA'dan gazeteci ve STK'lar için Dijital Mecralar Atölyesi - Atölye BİA
Atölye
10 Kasım 2022
Atölye
10 Kasım 2022

Atölye BİA’dan gazeteci ve STK’lar için Dijital Mecralar Atölyesi

Okuma Süresi: < 1 dk
IPS İletişim Vakfı/bianet, Atölye BİA’nın gazeteciler ve STK'lar için düzenlediği "Dijital Mecralar Atölyesi"ne başvurmaya çağırıyor. 13 ve 14 Aralık'taki iki günlük atölyeye son başvuru tarihi 7 Aralık.

IPS İletişim Vakfı/bianet sizleri, temel ve tematik habercilik atölyeleri düzenleyen Atölye BİA’nın Aralık ayındaki gazeteciler ve STK’lar için düzenleyeceği “Dijital Mecralar Atölyesi”ne başvurmaya çağırıyor.

Eğitmenliğini Pikan Ajans Kurucu Ortağı ve İletişim Geliştirme Direktörü Pınar İlkiz’in yapacağı atölye, yüz yüze  ve 13-14 Aralık’ta Atölye BİA’nın İstanbul’daki merkezinde yapılacak. Atölyeye son başvuru tarihi ise 7 Aralık Çarşamba saat 09.00.

Gazeteciler ve STK’lara yönelik iki günlük Dijital Mecralar Atölyesi, yeni medya mecraları, yeni medyada yazmak, yeni medya için görselleştirme ve zenginleştirme araçları konularını içeriyor. Atölyede ayrıca, uygulamalı çalışmalar yapılacak.

Atölye başvuruları gazetecilere, işsiz bırakılmış gazetecilere, sivil toplum kuruluşu çalışanlarına açık.

Atölye ile ilgili sorularınız için atolyebia@bianet.org adresine mail atabilirsiniz.

Atölye programına kabul edilen katılımcılarla program öncesi, hazırlık çalışmalarını içeren detaylı program bilgilendirmesi paylaşılacak.

* Atölye ücretsizdir.

** Atölye sonunda katılım sertifikası verilecektir.

*** Sınırlı sayıda katılımcının yol&konaklaması karşılanacaktır.

Başvuru formu için tıklayınız.