MENÜ
ANA SAYFA
Pencereyi Kapat
Şehirli kadınların hikayeleri "Sen Yabancı Değilsin" podcastinde - Atölye BİA
Podcastler
7 Mayıs 2021
Podcastler
7 Mayıs 2021

Şehirli kadınların hikayeleri “Sen Yabancı Değilsin” podcastinde

Okuma Süresi: < 1 dk
Atölye BİA'nın Uygulamalı Podcast Atölyesi katılımcılarından Serap Aksoy, şehirli kadın hikayelerini anlattığı "Sen Yabancı Değilsin" adlı bir podcast hazırladı.

“Sen Yabancı Değilsin” podcasti, “Postmodern Külkedisi Hikayeleri”ni sizlere taşıyor. Serap Aksoy, dinlediği ya da kendi deneyimlediği şehirli kadın hikayelerini harmanlayarak “Sen Yabancı Değilsin” diyor ve hikayeleri keyifli bir dille anlatıyor.

Atölye BİA’nın Podfresh ekibiyle birlikte düzenlediği Uygulamalı Podcast Atölyesi katılımcılarından Aksoy, podcast serisinde ortak hafızayı kayıt almayı hedefliyor.

“Ortak bir hafıza” hedefi

Tanıtım metnine kulak verin!: “Pembe panjurlu ev hayalleri dışındaki alanlardan ve bu alanlarda yaşadığım deneyimlerden bahsedeceğiz” diyen Aksoy’la her bölümde yeni bir maceraya hazırlanın.

Samimi diliyle dikkat çeken “Sen Yabancı Değilsin” podcasti, serüvenine sizi de davet ediyor. Aksoy, “Sen de benzer deneyimden geçtiysen benimle paylaş! Ortak bir kayıt olanı oluşturmayı ve konuşulmayanları konuşarak, ortak hafızaya kaydetmeyi hedefleyen ‘Sen Yabancı Değilsin’ podcastinin bir parçası ol” diyor.

Podcast’e buradan ulaşabilirsiniz.