![](https://atolyebia.org/wp-content/uploads/2020/11/0010-A-B-_manset.jpg)
![](https://atolyebia.org/wp-content/uploads/2020/11/WhatsApp-Image-2020-08-28-at-12.17.11.jpg)
Yasemin Işık
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü mezunu. Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) Araştırmacı Gazetecilik Kursu’nda 2018 yılında eğitim aldı. Cumhuriyet Gazetesi’nde staj yaptı. İki yıldır Habitat Derneği’nde editör olarak çalışıyor. Atölye BİA 7-9 Eylül 2018 “Haber Fotoğrafçılığı ve Fotoröportaj Atölyesi” ve 29 Şubat-1 Mart 2020 “Podcast Atölyesi” katılımcısı.