![](https://atolyebia.org/wp-content/uploads/2022/07/shutterstock_320357162-scaled-1.jpg)
![](https://atolyebia.org/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220702_142002.jpg)
Melek Avcı
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu. İletişim Fakültesi’nin Görünüm gazetesinde muhabir olarak çalıştı. Gazete Rüzgarlı adlı internet gazetesinde 7 ay çalıştı. Parnews belgesel projesininin 2 ayrı belgeselinde muhabir ve çevirmen olarak çalıştı. Şuan memurlar.net internet haber sitesinde sosyal medya editörü ve sunucu olarak çalışıyor. Atölye BİA 27-29 Haziran 2022 “Mülteci Haberciliği Atölyesi” katılımcısı.