![](https://atolyebia.org/wp-content/uploads/2024/06/nilufer-belediyesi-ve-hepaddan-sokaktaki-hayvanlar-icin-isbirligi.jpg)
![](https://atolyebia.org/wp-content/themes/atolyebia/assets/img/default-yazar.png)
Ayşegül Arslan
Atölye BİA 21-25 Kasım 2022 “Uygulamalı Haber Atölyesi” katılımcısı. İstanbul Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Yüsek lisansını Medya ve Kültürel Çalışmalar bölümünde “Kadın cinayetlerinde medyanın eril tutumu: Yeni Şafak, Hürriyet ve Cumhuriyet gazetelerinin incelenmesi” üzerine yaptı. Serbest Gazetecilik yapıyor, STK’da profesyonel olarak çalışıyor, ayrıca oyunculukla ilgileniyor.